A Helyi Tanács jóváhagyta Szatmár megye leghosszabb kerékpárútjának megépítésének megvalósíthatósági tanulmányát!

A leghosszabb (40 km) Szatmár megyei kerékpárutat készítenék el partnerségben a Szamos töltésén Szatmárnémeti, Pusztadaróc, Szatmárudvari, Aranyosmeggyes és Apa polgármesteri hivatalai. A Szatmárnémeti Helyi Tanács által április 8-án elfogadott megvalósíthatósági tanulmány szerint a megyeközpontban 7 kilométer lenne a hossza, a szennyvíztisztító üzemtől egészen a város Szamosdaráig tartó adminisztratív határáig. A beruházás értéke 5,2 millió lej.