Folytatódik az Amaci úti temető felújítása!

A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal alárendeltségébe tartozó Közterület-fenntartó Vállalat idén is folytatja az Amaci úti temető felújítását. Miután 2020-ban korszerűsítve lettek a temető sétányai, ezúttal új kerítés készül és térfigyelő kamerákat is felszerelnek.

Ezzel egyidőben elkezdődött a bérelt sírhelyek felleltározása, a fenntartó aktuális adatbázist készít azok helyzetéről.  A 6000 sírhellyel rendelkező temető jelenleg 80 százalékban telített, ezért a működtetők arra kérik az érintetteket, hogy ellenőrizzék bérleti szerződésüket, és amennyiben bármilyen problémájuk akad, keressék fel a létesítmény működtetőjét.