Elektromos- és elektronikai hulladék gyűjtési akció

Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatala a Helyi Hulladékgyűjtési Szolgálattal közösen újra lehetőséget teremt arra, hogy a szatmáriak környezetbarát módon szabaduljanak meg az elektromos- és elektronikai hulladékoktól. A tervek szerint április 12. és 17. között végzik majd ezeknek a hulladékoknak a gyűjtését.

A program részeként szombaton, április 17-én Szatmárnémetiben nyolc gyűjtési pontot fognak működtetni, ahol ingyenesen átveszik az elektromos- és elektronikai hulladékot:
•    a régi központ környékén, a Ioan Slavici Nemzeti Kollégium szomszédságában
•    a Május 14 tér környékén, a Vasile Lucaciu Általános Iskola szomszédságában
•    a Tisztviselőtelep környékén, a II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola (volt 10-es iskola) szomszédságában
•    a 14-es lakótelepen, a Mircea Eliade Általános Iskola szomszédságában
•    a 17-es lakótelepen, a Ion Creanga Általános Iskola szomszédságában
•    a 16-os lakótelepen, az Avram Iancu Általános Iskola szomszédságában
•    a 15-ös lakótelepen, a Bălcescu- Petőfi Általános Iskola szomszédságában
•    a Carpați lakótelepen, az Octavian Goga Általános Iskola szomszádságábanâ

Az április 12-17 periódusban a szatmáriak kérhetik az elektromos- és elektronikai hulladékok elszállítását háztól, a 0745-085-376-os telefonszámon. További részletekért keressék fel a www.colecteaza.ro internetes oldalt.