Folytatjuk a munkát az Európai Határvárosok Területi Együttműködési Csoportosulásban
A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal és Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata folytatják közös munkájukat az Európai Határvárosok Területi Együttműködési Csoportosulásának (ETT) keretein belül.

Tegnap megrendezésre került a Társulás éves közgyűlése, melyen először az elmúlt évi történéseket és eredményeket foglalták össze, majd fontos tervekről és újabb fejlesztési lehetőségekről tárgyaltak a polgármesterek.

Kereskényi Gábor: „Legfőbb célunk, hogy a határ menti együttműködés keretében, olyan gazdasági és társadalmi fejlődést szolgáló programokat valósítsunk meg, amely a két térség fellendülését eredményezi.”