HELYI ADÓK ÉS ILLETÉKEK IGAZGATÓSÁGA
  • Pénztár, Romană tér: hétfő-péntek: 8.00-17.00
  • Pénztár, Someşul üzletház: hétfő-péntek: 9.00-16.30

TÁJÉKOZTATÁS / HÍREK
Felhívjuk a figyelmet arra, hogy mindazok, akik március 31-ig megteszik ezt, 10 százalékos adókedvezményben részesülnek.
Mindazok az állampolgárok, akik élni szeretnének a lehetőséggel, a polgármesteri hivatal Lakossági Ügyfélfogadó Osztályán adhatják le a kérelmeiket amelyeket a Építkezés Ellenőrzési Iroda szakemberei ellenőriznek.
Több mint 50% -kal emelkedett azoknak a szatmárnémetieknek a száma, akik online fizették az adókat és a különböző illetékeket az előző év azonos időszakához képest.
A Lakossági Nyilvántartó Osztálynál csak a halálesetekről szóló dokumentumok regisztrációja történik 9 és 12 óra között.
A Lakosságnyilvántartó Igazgatóság Anyakönyvi Osztályán az alábbi program lesz érvényben: