HELYI ADÓK ÉS ILLETÉKEK IGAZGATÓSÁGA
  • Pénztár, Romană tér: hétfő-péntek: 8.00-17.00
  • Pénztár, Someşul üzletház: hétfő-péntek: 9.00-16.30

TÁJÉKOZTATÁS / HÍREK
Az adókat a Helyi Adók és Illetékek Igazgatóságának pénztárainál, a SelfPay pontokon és online is be lehet fizetni
Kérjük, használják továbbra is bizalommal a CityPortalt, hogy gyorsan és hatékonyan kommunikálhassanak a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatallal.
Ünnepi program szerint  üzemel a karácsonyi időszakban a Lakosságnyilvántartó Igazgatóság és a Helyi Adók és Illetékek Igazgatósága, ezért kérjük Önöket, hogy kifizetések esetén használják online platformjainkat. 2023.  december 27-től ismét a megszokott program lesz érvényben.
A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatalban és az alárendelt intézményekben december 4-től a megszokott program lesz érvényben.
Emlékeztetjük Önöket, hogy 2023. október 2-a az adóév második szemeszterének utolsó napja, amikor még késedelmi kamatok nélkül kifizethetőek az ez évi adók és illetékek.
Mostantól kényelmesen és egyszerűen, mobiltelefonra letöltött alkalmazás segítségével is kiegyenlíthetőek a helyi adók és illetékek Szatmárnémetiben.