Iskolák és óvodák jelentkezhetnek a Mikulás-műhely foglalkozásaira!
Szatmárnémeti ünneplőbe öltözik 2024. november 29. és 2025. január 3. között.

A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal és a G. M. Zamfirescu Kulturális Központ az Október 25. téren rendezi meg a hagyományos Szatmárnémeti Karácsonyi Vásárt.

A Szatmárnémeti Karácsonyi Vásár ideje alatt, december 2. és 20. között három egymást követő héten a város iskolás és óvodás gyermekeit a Mikulás-műhelyben zajló foglalkozások várják, ahol az előző évekhez hasonlóan minden korosztálynak szóló, a kreatív készségek fejlesztését célzó oktatási és szabadidős tevékenységeket tartanak.

A gyerekek helyi kézművesektől és termelőktől tanulhatnak új, hasznos és érdekes dolgokat. A műhelymunkák résztvevői megismerhetik az ünnepkörhöz kötődő hagyományokat, karácsonyi díszeket készíthetnek, ismerkedhetnek és kikapcsolódhatnak.

Regisztrálni november 20-ig lehet online, az itt elérhető űrlap kitöltésével: https://infosm.ro/targ/