Kezdődik a beiratkozás a "Hüvelyk Matyi" Szociális Napközi Központba!

Kezdődik a beiratkozás a "Hüvelyk Matyi" Szociális Napközi Központba! Az intézmény elsősorban hátrányos szociális helyzetben  - egyszülős, kiskorú édesanyás , stb. - lévő családok gyermekeit várja a 35 szabad helyre, ahol ingyenes étkezés, pszichológiai tanácsadás és korosztálynak megfelelő tevékenységek biztosítottak számukra. Beiratkozni a júniusi, júliusi és szeptemberi hónapokban lehet, augusztusban a központ zárva tart. Bővebb információk a 0261-714197-es telefonszámon.