Közeledik a Young City Weekend, egy fesztivál a fiataloknak
Ezen a hétvégén kerül megrendezésre az év első olyan rendezvénye, ahol a fiatalok megtapasztalhatják az electro & dance fesztiválok élményét, és mindezt itthon, Szatmárnémetiben. A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal, a G.M. Zamfirescu Kulturális Központ és az Aushopping bevásárlóközpont közös célja, hogy a lehető legtöbb minőségi rendezvényt kínálják a fiataloknak.

●    A hétvége első napján, pénteken, július 23-án az UFO Parkban veszi kezdetét a rendezvény, a Music for Skaters programmal, ahol két tehetséges DJ, Shorty és
Luke fogja a ritmust szolgáltatni gördeszkások számára. Mivel ezen a napon
csupán aláfestő zeneként szolgál a fiatal DJ-k műsora, csak a távolságtartási
szabályozások vonatkoznak az eseményre.

Szombaton és vasárnap, július 24-25-e között a rendezvény az Aushopping (Károlyi Út, 77-79 szám) parkolójába költözik.

●    Július 24-én, szombaton 19:00 órától Pumi és Dodo indítja az estét, utána pedig
Argatu` & Moș Martin veszi át a főszerepet. Éjjel 02:00 óráig, a hip-hop és electro stílus ritmusát DJ Sauce szolgáltatja majd.

●    Július 25-én, vasárnap ismert és a fiatalok körében igen közkedvelt lemezlovasok
lépnek színpadra: 19:00 órától Pumi kezd, majd őt követi Shtoots, aztán a
közkedvelt DJ Shiver készül egy látványos effektekkel kiegészített show-val, az
estét pedig Yoshuu zárja.

Tekintve, hogy ez az év első olyan rendezvénye, amelyen táncolni is lehet, így a belépés a következőkben felsorolt dokumentumok egyikének felmutatásával lehet:
1.    Oltási igazolvánnyal, nyomtatott vagy digitális formában VAGY
2.    Dokumentummal igazolja, hogy a SARS-COV-2 fertőzést követő 15-180 napos időszakban van, VAGY
3.    Negatív eredményű gyorsteszttel. A szervezők a helyszínen biztosítanak gyorsteszt lehetőséget, szerződött szolgáltatóval. A belépőjegy tartalmazza a gyorsteszt árát, a tesztelés mindössze 7 percet vesz igénybe. VAGY
4.    Negatív RT-PCR teszt, amely nem régebbi 72 óránál; VAGY
5.    Antigén teszt eredménye, amely nem régebbi 24 óránál.

A fesztiválra jegyek megvásárolhatók a www.bilete.ro oldalon, vagy pedig személyesen a következő helyszíneken: Moose Bar, Tűzoltótorony (nyitvatartási órákban), illetve az UFO Parkban 18 és 20 óra között.

A szervezők, a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal, a G.M Zamfirescu Kulturális Központ és az Aushopping Szatmárnémeti célja az, hogy a szatmári fiatalok az elmúlt két év legfelvillanyozóbb hétvégéjét éljék át július 23. és 25-e között.

Facebook event: https://fb.me/e/2pzhhlPEj
Bilete.ro: https://www.bilete.ro/young-city-weekend/