Szatmárnémeti cégek Románia legnagyobb vállalatainak az élmezőnyében
Az eseményen a helyi önkormányzat képviselőin kívül üzletemberek, valamint Szatmárnémeti csúcsvállalatainak képviselői vettek részt.

Adelin Ghiarfaș alpolgármester képviselte március 10-én, csütörtökön a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatalt a Transilvania Business magazin által szervezett The Voices of Business Awards nevet viselő rendezvényen. A gálán Szatmár megye legjobb cégeket díjazták, gazdasági szempontok alapján felállított rangsor alapján.

,,Szemmel látható, hogy Szatmárnémeti fejlődik, hiszen az elmúlt évek során több cég is bővítette termelési kapacitását, és sikerült leküzdeniük a világjárvány okozta kihívásokat, fenn tudták tartani a munkahelyeket és újraindult a helyi gazdaság. A polgármesteri hivatal nevében gratulálunk a megye élvonalbeli cégeinek az elismeréshez, az önkormányzat pedig továbbra is elkötelezett a szatmárnémeti cégek támogatására és a befektetők városunkba vonzására”. – jelentette ki köszöntő beszédében az alpolgármester.