Teljes gőzerővel készülünk a 2022-es Szatmárnémeti Városnapokra
Már csak néhány nap van hátra városunk legnagyobb szabadtéri ünnepéig, a Szatmárnémeti Városnapokig. A rendezvény alatt a Transilvania sugárút is le lesz zárva csütörtök (május 26.) este 20 óra és hétfő (május 30.) reggel 6 óra között.

Teljes gőzerővel készülünk a 2022-es Szatmárnémeti Városnapokra. Ma a belügyi és a közegészségügyi szervek felügyelőivel, valamint a köztisztasági vállalat képviselőivel egyeztetettem a szükséges intézkedésekről. Arra törekszünk, hogy az általunk szervezett rendezvény minden igénynek megfeleljen, ugyanakkor közegészségügyileg is rendben legyen.