Anunț închiriere a unor suprafețe de pajiști
Anunț închiriere, prin atribuire directă, a unor suprafețe de pajiști din domeniul privat al municipiului Satu Mare, crescătorilor de animale de pe raza UAT Satu Mare

Municipiul Satu Mare aduce la cunoștință publică faptul că, prin H.C.L. nr. 44/25.02.2021, s-a aprobat închirierea, prin atribuire directă, a unor suprafețe de pajiști din domeniul privat al municipiului Satu Mare, crescătorilor de animale de pe raza UAT Satu Mare, după cum urmează:

• Suprafața de 2,00 ha, situată în zona Balta Blondă;
  • Suprafața de 10,14 ha, situată în zona Sătmărel;
  • Suprafața de 1,93 ha, situată în zona Sătmărel, locația fiind zona de pajiște deținută în comun de crescătorii de bovine de pe raza UAT Satu Mare.

Cererile și actele necesare  pot fi depuse la sediul Primăriei municipiului Satu Mare - Serviciul Relații Publice, camera 5, într-un termen de 10 zile calendaristice de la data prezentului anunț.

Pentru relații vă puteți adresa Serviciului Fond Funciar și Legile Proprietății, camera 10, sau la telefon 0261807548.