KÖZLEMÉNY
A 2021. április 6-án kelt 265-ös számú polgármesteri rendelet alapján  2021. április 8-án 14.00 órai kezdettel ÖSSZEHÍVOM Szatmárnémeti Municípium Helyi Tanácsának rendkívüli, online megtartandó ülését a következő napirenddel:

NAPIREND

1.    HATÁROZATTERVEZET a „Kerékpárút építése a Szamos folyó jobb oldalának töltésén, a szatmárnémeti szenyvíztisztítótól a város Szamosdaráig tartó közigazgatási határáig” elnevezésű projekt megvalósíthatósági tanulmányának és technikai-gazdasági mutatóinak a jóváhagyásáról. Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

2.    HATÁROZATTERVEZET az „IRIS (Egyéni Jogok Információs Rendszere) - Szatmárnémeti romák integrálása” elnevezésű projekt kapcsán történő együttműködés - a Szatmárnémeti Stea Egyesület és a Szatmárnémeti Szociális Igazgatóság között - jóváhagyásáról.
Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

Kereskényi Gábor