Fogadóórán kaptak eligazítást a szatmári lakosok

Május 9-én, csütörtökön a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatalban újabb fogadóóra zajlott. A meghallgatásra jelentkezett lakosoknak ezúttal Masculic Csaba városmenedzser, Mihaela Maria Racolța főjegyző és Burgye Ștefan-Arnold főépítész nyújtott eligazítást az ügyeik intézéséhez.

A fogadóórán megjelent állampolgárok többek között építkezési engedélyezéssel, járdaépítéssel, ivó- és szennyvízhálózat bővítéssel kapcsolatos ügyeik rendezésében kértek eligazítást.
A fogadóórán felvetett problémáik rendezéséhez tanácsot és útbaigazítást kaptak a megjelent lakosok. A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal odafigyel az állampolgárok igényeire és kész minden támogatást megadni a közigazgatás hatáskörébe tartozó ügyeik rendezéséhez.

A hatékony kapcsolattartás érdekében meghallgatásra lehet jelentkezni a Lakossági Ügyfélfogadó Osztályon (földszint 5-ös iroda), vagy online a City Portal ügyfélablakon keresztül, az alábbi linken: https://portal.primariasm.ro/category/55.

Bővebb információkkal a Lakossági Ügyfélfogadó Osztályon (földszint 5-ös iroda), vagy a 0261-702553-as telefonszámon szolgálnak.