Napirend - 2020. február 25.
Napirend - Szatmárnémeti Városi Tanács, soros ülés, 2020. február 25.

SZATMÁRNÉMETI MEGYEI JOGÚ VÁROS

OKTÓBER 25. TÉR, M BEJÁRAT

tel.0261.807569, fax 0261.710915, web.http://old.primariasm.ro

Iktatószám: 10970/18.02.2021

KÖZLEMÉNY

A 2021. február 18-án kelt 116-os számú polgármesteri rendelet alapján  2021. február 25-én 14.00 órai kezdettel ÖSSZEHÍVOM Szatmárnémeti Municípium Helyi Tanácsának soros ülését a Szatmár Megyei Tanács nagytermébe – Október 25. Tér, 1. szám -, a következő napirenddel:

NAPIREND

1. A 2020. január 28. soros tanácsülés jegyzőkönyvének a jóváhagyása.

2. HATÁROZATTERVEZET a 2020. márciusában esedékes tanácsülések elnökének a megválasztásának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

3. HATÁROZATTERVEZET a 172/27.06.2018-os számú szolgáltatás átádási, a szatmárnémeti közszállítást biztosító autóbuszjáratokat szabályozó szerződés módosításának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

4. HATÁROZATTERVEZET  a Szatmárnémeti Helyi Tanács által finanszírozott 2021-es évi, szociális akcióterv jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

5. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Szociális Igazgatóság alárendeltségébe tartozó Dâmboviţa utca 2. szám, valamint a Wolfenbüttel utca 8-10. szám alatti bölcsődék elnevezésének a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

6. HATÁROZATTERVEZET a 2021-es évi, Kockázatelemzési és kezelési terv aktualizálásának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

7. HATÁROZATTERVEZET lakótársulás-kezelő minősítést szerzett fizikai személyek tanúsítványának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

8. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Helyi Tanács 7/28.01.2021-es számú tanácsi határozatának az 1-es számú mellékletének a módosításának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

9.  HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Helyi Tanács 77/04.04.2019-es számú tanácsi határozatának az 1-es, a 2-es, a 3-as, a 4-es és az 5-ös számú mellékletének a módosításának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

10. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal magántulajdonában lévő legelőinek a 2021-es évi használati módjának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

11. HATÁROZATTERVEZET a Mezőgazdasági Regiszterbe történő adatbeviteli mód jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

12. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal köztulajdonában lévő, az Avasfelsőfalui Erdészeti Igazgatóság által adminisztrált erdőből kitermelendő 2680 köbméternyi fa felértékelési és eladási módjának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

13. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal köztulajdonában lévő, a Szatmárnémeti Erdészeti Igazgatóság által adminisztrált erdőből kitermelt 1108 köbméternyi fa felértékelési és eladási módjának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

14. HATÁROZATTERVEZET Zonális Területrendezési Terv (PUZ) - P-P+M-P+1 típusú lakóházak építése, Szatmárnémeti, Darai út - jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

15. HATÁROZATTERVEZET az  RCS&RDS Rt. számára - munkálatok kivitelezéséhez szükséges - közterület-hozzáférési jog biztosításának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

16. HATÁROZATTERVEZET Cloşca sugárút 72-74. szám alatti, B-tömbház, 37-es apartmanjának Gavrilescu Dan Claudiu számára történő direkt eladásának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

17. HATÁROZATTERVEZET Cloşca sugárút 72-74. szám alatti, A-tömbház, 3-as apartmanjának Petrovan Katalin Jolan számára történő direkt eladásának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

18. HATÁROZATTERVEZET a 179076-os Telekkönyvi Kivonatban szereplő, 179076-os számú szatmárnémeti terület kataszteri leválasztási dokumentációjának az előírányzásának és elfogadásának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

19. HATÁROZATTERVEZET Szatmárnémeti, Agricultorilor utca 21/C szám alatti, 935 négyzetméternyi terület nyilvános árverésen történő eladásának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

20. HATÁROZATTERVEZET a Szatmárnémeti Helyi Tanács 259/28.11.2019-es számú tanácsi határozatának 2-es számú mellékletének a módosításának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

21. HATÁROZATTERVEZET a jelen pillanatban oltási központként működő szatmárnémeti ingatlanok rendeltetési besorolásának a módosításának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

22. HATÁROZATTERVEZET 264 négyzetméternyi terület ajándékozás - Szatmárnémeti, Izvorului utca - elfogadásának a jóváhagyásáról.

Előterjesztő: Kereskényi Gábor polgármester

23. HATÁROZATTERVEZET a 2020-2024-es mandátum ideje alatti titkos szavazások számláló bizottságának az összetételének a jóváhagyásáról.

24. HATÁROZATTERVEZET Szatmárnémeti Municípium alpolgármestereinek a megválasztásának a jóváhagyásáról.

25. Egyebek - a Helyi Tanács informálása

Kereskényi Gábor