Napról napra színesebb a városunk: RestArt [urban paint] festival
Együtt színezzük ki a várost!

Folytatódik a RestArt Fesztivál, Szatmárnémeti több pontján vannak események!

A gyermekek rajzokkal szépítik a skateparkot és segítenek élettel megtölteni a városi környezetet. Közben mesélünk nekik az utcai művészetekről és lehetőséget kapnak, hogy kiéljék kreativitásukat. Most az utcai művészetek hozzák közelebb a generációkat Szatmárnémetiben!

A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal és a “G.M. Zamfirescu” Kulturális Központ a SamStudia Egyesülettel közösen Önt is szívesen várja erre az egyedülálló eseményre, amely a SISAF (Nagyszebeni Nemzetközi Street Art Fesztivál) és az Art Factory Association partnereinknek köszönhetően kerül megrendezésre.

Városunkban ez az első utcai művészeti projekt és amelynek ötletét az idén hetedik alkalommal megszervezésre kerülő Nagyszebeni Nemzetközi Street Art Fesztivál ihlette.