Orvosokra van szükség a szatmárnémeti oltóközpontokban!
A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal az egészségügyi szakemberek segítségét kéri a koronavírus-járvány miatti szatmárnémeti oltóközpontok ideális működéséhez, hiszen csak közös összefogással érhető el, hogy a központok a lehető leghatékonyabban működjenek, és minél több állampolgár megkapja az immunitást biztosító oltást.

Az önkormányzat újabb három oltóközpont megnyitását tervezi, ezért arra kér minden orvost, amennyiben lehetősége van arra, hogy napi 6, vagy 8 órát dolgozzanak a központokban is, jelentkezzenek a polgármesteri hivatalban.

Bővebb információk a 0261-807561-es telefonszámon, vagy resurseumane@primariasm,.ro e-mail címen. A jelentkezéshez szükséges okmányok listája: https://www.primariasm.ro/centrele-de-vaccinare-din-municipiul-satu-mare-au-nevoie-urgenta-de-medici ‎. A vírust csak közösen, és oltással győzhetjük le. Fogjunk össze, segítsük egymást!