Szatmárnémeti polgármestere és a megyei tanácselnök találkozott a Román-Német Kereskedelmi és Iparkamara vezérigazgatójával
A német vállalatok rendkívüli potenciállal rendelkeznek, a befektetők Szatmárra vonzása a következő években is rendkívül fontos a megye és a megyeközpont számára.

Kereskényi Gábor, Szatmárnémeti polgármestere és Pataki Csaba megyei tanácselnök találkozott a Román-Német Kereskedelmi és Iparkamara vezérigazgatójával, Sebastian Metzzel.

Mivel Németország a legfontosabb gazdasági partnerünk, a német vállalatok a legnagyobb külföldi befektetők a megyében, a megbeszélésen a gazdasági fejlődés lehetőségeiről egyeztettek.