Samfest Jazz&Wine – fesztiválhangulat és csodálatos közönség
Tetszett az idei Samfest Jazz&Wine?

Mi fantasztikusan éreztük magunkat a csodálatos fellépőink és lelkes közönségünk társaságában.

A remek hangulathoz hozzájárultak a legfinomabb szatmári borok, a Năstase, a Triterra és Nachbil pincészetek jóvoltából valamint az egyedi fényfestés, amely körbevilágította a teret.

„Nagyon örülök, hogy Szatmárnémetinek ilyen színvonalas dzsesszfesztiválja van, olyan neves előadókkal, akik nem csupán emelik a rendezvény színvonalát de továbbadják zenész társaiknak a fesztivál hangulatát és városunk vendégszeretetét” - nyilatkozta Kereskényi Gábor, szatmárnémeti polgármestere.

A Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal és a G.M. Zamfirescu Kulturális Központ szervezésében zajló Samfest Jazz&Wine pénteki napján kivételes hangulat töltötte be a Tűzoltótorony körüli teret.

Kevesebb, mint két hét múlva, július 1-3. között ismét zenétől és jókedvtől lesznek hangosak a szatmári utcák, hiszen a G.M. Zamfirescu Kulturális Központ és a Szatmárnémeti Polgármesteri Hivatal szervezésében visszatér a szatmáriak körében nagy népszerűségnek örvendő, ugyanakkor sok látogatót vonzó Utcazene Fesztivál.