Városunk díszpolgára, Hans Lindner úr 80. születésnapját ünnepli!
A mai találkozón Lindner urat lánya, Stephanie Lindner és a szatmárnémeti Hans Lindner Alapítvány igazgatója, Koczinger Tibor képviselte.

Szatmárnémeti Polgármesteri hivatala képviseletében Maskulik Csaba városmenedzser üdvözölte Hans Lindnert, Szatmárnémeti díszpolgárát 80. születésnapja alkalmából. Lindner urat lánya, Stephanie Lindner és a szatmárnémeti Hans Lindner Alapítvány igazgatója, Koczinger Tibor képviselt.

,,A jó ember épít, nem rombol, álmodni tud s közben két lábbal áll a földön. Épp ilyen kivételes ember Herr Lindner. Ő városunk barátja, díszpolgára, egy olyan ember aki mindig példakép volt számunkra, akitől sokat tanultunk, s aki a felmerülő kockázatok ellenére is folyamatosan küzd a szegényekért. 80. születésnapja alkalmából kívánunk Hans Lindner úrnak boldog születésnapot erőben, egészségben!"-  mondta Kereskényi Gábor polgármester.

"A Hans Lindner Alapítvány és Szatmárnémeti között régi, tiszteleten és együttműködésen alapuló kapcsolat van, ezt a kapcsolatot szeretnénk továbbfejleszteni a szatmári közösség javát szolgáló projektek által" - mondta Maskulik Csaba városmenedzser.