PROIECT DE HOTARARE PENTRU APROBAREA REGULAMENTULUI DE VÂNZARE A LOCUINȚELOR DE TIP ANL ÎN MUNICIPIULUI SATU MARE ȘI A M

In conformitate cu prevederile Legii nr.52/2003 privind transparența decizională în administrația publică, cu modificările și completările ulterioare, se propune spre dezbatere publica Proiect de hotarare pentru aprobarea Regulamentului de vânzare a locuințelor de tip ANL în municipiului Satu Mare și a modelului-cadru al contractului de vânzare cumpărare. Eventualele propuneri, sugestii sau opinii referitoare la proiectul de act normativ, se transmit pe adresa de e-mail : [email protected] sau se depun in scris la camera 5,  până la data de 08.09.2020 ora 10:00.