×
Consiliul Local Satu Mare
Comisiile Consiliului Local

COMISIILE CONSILIULUI LOCAL

1. Comisia: Studii, prognoze economico-sociale, buget, administrarea bunurilor

Preşedinte: György Ildikó Adél, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
Secretar:      Ghiarfaș Adelin Cristian, consilier local ales pe listele P.N.L.
Membri:       Német Szabolcs, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
                       Molnar-Creț Diana-Maria, consilier local ales pe listele Alianţei U.S.R. PLUS
                       Steinbinder Ingrid, consilier local ales pe listele U.D.M.R
 

2. Comisia: Organizare şi dezvoltare urbanistică, lucrări publice, protecţia mediului înconjurător, monumente istorice şi de arhitectură

Preşedinte: Dohi-Trepszker Lilla-Etelka, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
Secretar:      Golban Ligia-Veturia, consilier local ales pe listele Alianţei U.S.R. PLUS
Membri:       Szőcs Péter Levente, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
                       Gáti Ștefan, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
                       Coica Costel Dorel, consilier local ales pe listele P.S.D.
 

3. Comisia: Servicii publice şi comerţ

Preşedinte: Stan Gheorghe, consilier local ales pe listele P.N.L.
Secretar:      Maurer Róbert Csaba, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
Membri:       Bertici Ștefan, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
                       Crăciun Ciprian Dumitru, consilier local ales pe listele P.S.D.
                       Barakonyi Gergo, consilier local ales pe listele U.D.M.R
 

4.Comisia: Sănătate, protecţie socială, sport şi tineret

Preşedinte: Sinai Annamária, consilier local ales pe listele Alianţei U.S.R. PLUS
Secretar:      Német Szabolcs, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
Membri:       Bertici Ștefan, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
                       Nicoară Radu Lucian, consilier local ales pe listele P.N.L.
                       Crăciun Ciprian Dumitru, consilier local ales pe listele P.S.D.


5. Comisia: Juridică, disciplină şi integrare europeană

Preşedinte: Ressler Ștefan, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
Secretar:      Cernea Victor Ioan, consilier local ales pe listele P.N.L.
Membri:       Maurer Róbert Csaba, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
                       György Ildikó Adél, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
                       Molnar-Creţ Diana-Maria, consilier local ales pe listele Alianţei U.S.R. PLUS


6. Comisia: Învăţământ, activităţi ştiinţifice, cultură, culte

Preşedinte: Durla-Pașca Mihai-Călin, consilier local ales pe listele P.S.D.
Secretar:      Costea Sebastian Robert, consilier local ales pe listele Alianţei U.S.R. PLUS
Membri:       Szejke Ottilia, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
                       Kiss Iosif, consilier local ales pe listele U.D.M.R.
                       Stan Gheorghe, consilier local ales pe listele P.N.L.

Documente
Politica de Cookie